zdielať

Fantastické zvery sa predvádzajú v prvom traileri!

Fantastické zvery sa predvádzajú v prvom traileri! - FANTASTIC BEASTS FB GRINDL - Fantastické zvery sa predvádzajú v prvom traileri!
Druhé pokračovanie kúzelnej ságy bude veľkolepé. Warner Bros.

Svet čarodejníkov, to nie je len Harry Potter. Už v roku 2016 sa o tom diváci presvedčili, keď do kín vtrhli Fantastické zvery s Eddiem Redmaynom. Prvý film z celkových piatich ukázal, že tento svet nikdy neomrzí. Už tento rok v novembri sa do kín dostane druhé pokračovanie. Fanúšikovia nedočkavo očakávajú prvý pohľad na mladého Dumbledora, ktorému prepožičal tvár slávny Jude Law, ten bude bojovať s Grindewaldom v podaní nemenej známeho Johnnyho Deppa. Kedysi priatelia sa postavia proti sebe a bude to poriadny magický súboj. Rozvinie sa aj Dumbledorova homosexuálna linka, o ktorej sa v pôvodnej filmovej ságe len špekulovalo a až po jej skončení ju potvrdila sama autorka J.K.Rowling. Samozrejme nebude chýbať Redmayn a väčšina postáv z prvého filmu. Pokračovanie má teda našliapnuté byť ešte lepšie ako úvod.

Trailer vyzerá skvele a fanúšikovia nielen Harryho Pottera dostanú v novembri predčasný darček pod stromček. Opäť sa do nášho sveta vkradne neopakovateľná magická atmosféra, ktorá priklincuje divákov, podobne ako kedysi príbehy s Harrym.

Kategórie:

Podobné články