zdielať

Dinosaurov čaká ďalšie vyhynutie. Takto bude vyzerať Jurský svet!

Dinosaurov čaká ďalšie vyhynutie. Takto bude vyzerať Jurský svet! - jurassic world 2 2 - Dinosaurov čaká ďalšie vyhynutie. Takto bude vyzerať Jurský svet!
Tentokrát sa dinosaury ocitnú v prostredí, kam nikdy nemali patriť. Universal Pictures

Štúdio Universal Pictures nenecháva nič na náhodu a netrpezlivým fanúšikom dinosaurov ponúklo tretí, finálny trailer k druhému pokračovaniu Jurského sveta, kde sa opäť predstaví Chris Pratt. Dvojka ešte ani nebrázdi kiná a už prebiehajú intenzívne prípravy aj tretej časti, ktorá podľa tvorcov má byť iná ako predchádzajúce filmy. Má to byť vedecká dráma. Ale späť k dvojke. Tá dostala podtitul Fallen Kingdom a skrýva v sebe viacero významov. Po páde ďalšieho parku v jednotke, v tejto časti dostanú dinosaury ďalšiu ranu. Ich slobodný život na opustenom ostrove bude trvať veľmi krátko.

Ich druhú šancu na život prekazí erupcia sopky a ľudia budú musieť zachraňovať majestátnych jašterov a nájsť im nový domov. Lenže miesto majú iba vybrané tvory, ostatné čaká krutá smrť. Ako to už býva, úmysly ľudí nebudú čisté a tak sa dinosaury ocitnú tam, kde nikdy nepatrili. Medzi ľuďmi a po prvýkrát vo svojej existencie budú mať potravy ako na podnose.

Kategórie:

Podobné články