zdielať

Ako to všetko stíha? The Rock sa predstavuje v snímke Besnenie

Ako to všetko stíha? The Rock sa predstavuje v snímke Besnenie - rampage release date - Ako to všetko stíha? The Rock sa predstavuje v snímke Besnenie
Dwayne Johnson prežije všetko, aj smečku netvorov. Warner Bros.

Herec a niekdajší športovec Dwayne „The Rock“ Johnson chŕli jeden film za druhým, popritom stíha nakrúcať seriály a koketovať s myšlienkou, že bude kandidovať na post prezidenta USA. Johnson je hviezdou nielen ságy Rýchlo a zbesilo, ale v posledných  mesiacoch sa objavil v Jumanji, vo filme Skyscreaper a už 19. apríla do slovenských kín prebehne v snímke Rampage (Besnenie).

Tento film je adaptáciou počítačovej hry a zdá sa, že práve nie príliš oceňovaný a podceňovaný film dokáže prelomiť šnúru zle nakrútených filmov na základe úspešných hier. Kritici, ktorí mali možnosť vidieť tento film, tak šokujúco prejavujú nadšené reakcie a hovoria, že film je absolútne prehnaný, avšak v tomto prípade je to na mieste a nejakým zvláštnym spôsobom dej funguje.

Pre predstavu. Vo filme hlavní hrdinovia, jedným z nich je Johnson, budú bojovať s obrovskou gorilou, lietajúcim vlkom alebo aligátorom. Jedna z reakciíí hovorí za všetko: Príbeh je neuveriteľne hlúpy, ale plný zábavy a poháňa ho charizma Dwaynea Johnsona. Kto chce výplach mozgových závitov, tak smelo do kina!

 

Kategórie:

Podobné články