zdielať

Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to!

Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to! - windows xp bliss photographer new wallpapers charles orear 4 5a13db6ae0367  880 - Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to!

Windows ZP- ikonickú tapetu s názvom „Bliss“ podľa niektorých odhadov videl až 1 bilión ľudí a to ju spravilo najzobrazovanejšiu fotografiou na svete. Jej autor Charles O´Rear sa teraz, po 21 rokoch ako urobil tento záber, rozhodol zamerať na vytvorenie „novej generácie pozadí“ a vyzerajú jednoducho nádherne.

„Budem mať 76 rokov a zisťujem ako veľa fotka Bliss pre Microsoft znamenala pre môj život.“ hovorí O´Rear. „ Ako fotograf najzobrazovanejšej fotky na svete v histórii, som si užil každú minutu slávy.“

Tentokrát sa projekt nazvaný „New Angles of America“ zameriava na používateľov smartfónov.

„Som veľmi rád a cítím sa vzrušene, že pre Lufthansu vytvorím pokračovanie „bliss“ fotografie na smartfónoch aby moje pohľady na iné krásne miesta mohli naďalej užívať milióny ľudí. Koniec koncov, inteligentné telefóny sa stali primárnym miestom pre svet a miestom kde je môžné vidieť všetky nové a zaujímavé fotografie. A som rád, že som súčasťou toho.“

V roku 1996, O Rear zachytil jeho najznázmejší záber v Sonoma County v Kalifornií, so stredne veľkým fotoaparátom, počas toho ako bol na ceste pozrieť jeho priateľku.

Ako prvý bol obrázok zaslaný spoločnosti Corbis- americkej reklamnej a licenčnej spoločnosti a potom spoločnosť Microsoft kúpila v roku 2000 svoje práva a teda jeden rok pred spustením systému Windows XP.

Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to! - windows xp bliss photographer new wallpapers charles orear 5a13df06abae0  880 1 - Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to!
Toto je Charles O’Rear, fotograf stojaci za Windows XP tapetou “Bliss”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Lufthansa

 

Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to! - windows xp bliss photographer new wallpapers charles orear 5a13e2f1756f1  880 - Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to!

Zdroj: Lufthansa

Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to! - windows xp bliss photographer new wallpapers charles orear 4 5a13db6ae0367  880 - Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to!
O Rear zachytil jeho najznázmejší záber v Sonoma County v Kalifornií, so stredne veľkým fotoaparátom, počas toho ako bol na ceste pozrieť jeho priateľku.

Zdroj: Charles O’Rear

 

Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to! - windows xp bliss photographer new wallpapers charles orear 1 5a13db6d436c0  880 - Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to!
Tento záber sa volá Maroon Bells (Colorado) a je to prvý záber z novej série fotografií pre smartfóny.

Zdroj: Charles O’Rear

Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to! - windows xp bliss photographer new wallpapers charles orear 2 5a13db7029a4a  880 - Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to!
Peek-A-Boo Slot (Utah)

Zdroj: Charles O’Rear

Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to! - windows xp bliss photographer new wallpapers charles orear 3 5a13db67a277f  880 - Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to!
White Pocket (Arizona)

Zdroj: Charles O’Rear

 

Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to! - windows xp bliss photographer new wallpapers charles orear 6 5a13db64db136  880 - Lufthansa najala fotografa, ktorý odfotil tapetu Windows XP na dalšie 3 nové a výsledok stojí za to!
O´Rear zachytený pri vytváranií novej kolekcie fotografií.

Zdroj: Lufthansa

 

Pre viac informácii si klinite na toto video.

Zdroj: www.boredpanda.com 

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode